Tani i wydajny tusz oraz akcesoria do drukarek HP

Jeżeli drukarka atramentowa w Twoim biurze sprawia, że musisz poświęcić pokaźną część budżetu na eksploatację, oznacza to, że powinieneś zacząć używać bardziej wydajnego tuszu. Polecamy wysokiej jakości tusze do drukarek HP, wśród których znajdują się zarówno niezawodne oryginały, jak i niedrogie, lecz wysokiej jakości zamienniki. U nas znajdziesz tusz do takich modeli jak HP PSC 1510, HP Photosmart C3180, HP Deskjet F2180 oraz HP Deskjet F4180.

Sprawdź »

Przydatne akcesoria do drukarek atramentowych

Jeżeli posiadamy wysokiej klasy drukarkę atramentową taką jak HP Deskjet F4180, warto zaopatrzyć się nie tylko w doskonały tusz, ale i cały szereg akcesoriów, które ułatwiają eksploatacji drukarki. Zostaną one opisane poniżej.


Jeżeli posiadamy drukarkę, która nie daje możliwości wymiany głowicy i używamy zamienników tuszu, absolutną koniecznością będzie zaopatrzenie się w płyn do udrażniania głowic. Pomoże on doprowadzić drukarkę do prawidłowego działania w sytuacji, w której jej głowica zacznie odmawiać posłuszeństwa. Oczywiście zabieg udrażniania głowicy drukarki musi być przeprowadzony z dużą ostrożnością, by nie doprowadzić do uszkodzenia sprzętu, jednak jeżeli będziemy pamiętać o odpowiednich środkach ostrożności, będziemy mogli go bez trudu bezpiecznie wykonać samodzielnie.


Warto też posiadać zestaw akcesoriów służących do czyszczenia zewnętrznych i wewnętrznych części drukarki. Ściereczki do czyszczenia powierzchni plastikowych i metalowych, pianki do czyszczenia plastiku oraz sprężone powietrze pozwolą czyścić drukarkę w sposób bezpieczny i skuteczny. Pamiętajmy, że tak złożone urządzenie, jakim niewątpliwie jest drukarka atramentowa zdecydowanie wymaga regularnej konwersacji! Zachęcamy więc do skompletowania pomagających w tym akcesoriów, które na pewno pomogą zdecydowanie przedłużyć żywotność sprzętu.


Kup »